Home

Lajme online zeri

Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Kosova Sot Online është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Marketingu: +383 38 601 010 / +383 45 452 444: Email: [email protected] / [email protected] Abonohuni për lajmet më eksluzive të Kosova Sot në momentin që ne i marrim ato! Klikoni fjalën. Lajme Shfaqet në mes të oqeanit krijesa gjigante, ndryshon formë dhe zmadhohet nën ujë . Fun 8-vjeçarja zyrtarizon dashurinë e saj me një 13-vjeçar, nëna e vajzës është dakord. Fun Test psikologjik: Çfarë sheh fillimisht në foto zbulon çfarë mendojnë të tjerët për ty. Lajme SHBA ka prova për ekzistencën e UFO-ve. Flet ish-shefi i Inteligjencës Amerikane. Mistere Ja pse. Lajme. Muhaxheri: Isa Mustafa nuk i ka marrë vendimet i vetëm, ai kishte besimin e kryesisë së LDK-sëdhe votat! Më kryesoret. Lajme; Sport; Showbiz; Të Fundit; Lajme; Sport; Showbiz; Të Fundit; 03/26/2021 07:05 22 vjet nga masakra në Krushë të Madhe. 03/26/2021 00:27 Numan Baliq thotë se baballarët e Duda Balje dhe Emilja Rexhepi kanë luftuar kundër shqiptarëve . 03/25/2021. Lajme. Arbëri; Metro; Kosovë ; Botë; Sejdiu: Kosova s'ka kohë për të humbur me zgjedhjen e presidentit Shkolla Ismail Qemali në Prishtinë nga e enjtja kalon në mësim online Prishtina miraton bartjen e rreth 35 milionë eurove nga 2020 më 2021 Qytetarët pa distancë fizike presin për t'u testuar. Kosovë . Refuzohet kërkesa për ndërtimin e hidrocentralit në lumin.

Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji Lajme Vjosa Osmani pasi ia dorëzoi detyrën Konjufcës: Dita e sotme, realizim i vullnetit qytetar Lajme Abbott reagon pas emërimit të Glauk Konjufcës në krye të Kuvendit Lajme Albulena Haxhiu: Kemi vota të mjaftueshme për votimin e Qeverisë . Te tjera Auto Tech Arte Fun Mistere. AutoTech Samsung Galaxy S21, po shkon flakë në treg. AutoTech Zbulohen edhe disa risi të tjera. 44 shërbime online, certifikatat e gjendjes civile në 12 shtete/ Xhaçka: Në total 1.3 milion aplikime, do heqim rezervat e vulës Apostille March 19, 2021 Leave a comment Mbërrijnë 38.400 dozat e AstraZeneca/ Sot vaksinohen mësuesit, Rama fton mjekët nga Kosova t'i marrin dozat në Kukë Lajme Kurti takon ambasadorin Grondahl: Norvegjia partner i rëndësishëm i Kosovës. 18:07 | 26 Mars 2021 Të dielën mbyllet rruga Prishtinë-Pejë.

Lajme / Lajçakut i vazhdohet mandati si i Dërguar i BE-së për Dialogun Kosovë-Serbi Sport / Ministri Çeku uron Nora Gjakovën për suksesin në Tbilisi Lajme / Gashi: Vjosa Osmani nga Australia na bënte thirrje të mos ia bënim kuorumin Thaçit Lajme / COVID-19: Brenda dy javësh janë mbyllur 11 shkolla në kryeqytet Lajme / Gashi: Kurti është i dënuar për vepër penale, por s. Tag: zëri. Aktualitet. Çfarë shkruan Zëri i Amerikës për përplasjen fizike në Elbasan? Nga lajme9. 14 March, 2021. 0 . Grupe militantësh partiakë të qeverisë dhe të opozitës u përplasën sot fizikisht mes tyre në qytetin e Elbasanit, qendra tradicionale Lexo më shumë. Aktualitet Incidente mes militantëve partiakë në Ditën e Verës, ja si shprehet Zëri i Amerik

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përballë sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës Share your videos with friends, family, and the worl Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net. Për informacione info@syri.net, për reklama marketing@syri.net. Denonco . Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Në rregull. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali.

VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve - NGA ALBUMI I PIKTORIT

Das Online-Portal Zëri bietet verschiedene Nachrichten an. Das Angebot reicht von aktuellen Nachrichten bis hin zu Unterhaltungsthemen. Dafür stehen verschiedene Rubriken zur Verfügung. In der Rubrik Journal finden die Nutzer der Seite alle wichtigen aktuellen Informationen aus Politik und Gesellschaft Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë Me Lajme Online. 174K likes. Gjithnje me Kohen. Habit Fatos Nano: Nëna ime humbi jetën prej Sali Berishës Habit Fatos Nano: Nëna ime humbi jetën prej Sali Berishës Fatos Nano në rrëfimin e tij të rralë për emisi onin Opinion në Tv Klan ka folur për pe riudhën e tij në b urg Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355. Ky portal mirëmbahet nga kompania Telegrafi. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.

Me Lajme Online. 174K likes. Gjithnje me Kohen. Vjen Lajmi Tronditës, Sinoptikja: Do Të Ketë Dimër Verës, Ja Çfarë Pritet Të Ndodhë Vjen Lajmi Tronditës, Sinoptikja: Do Të Ketë Dimër Verës, Ja Çfarë Pritet Të Ndodhë Sinoptikanet e Meteoalb thone se fundjava nuk do të jetë me diell, por kryesisht me prani të vranësirave, megj.. Lajme të mira vijnë nga Messi - Zëri Lajme të mira vijnë nga Messi: pin. 3 Tetor 2012 « FOTO E DITËS Paris FashionVuitton: pin. Zëri 50 mijë kërkesa në vit për viza gjermane në Kosovë : pin. zeri i amerikes Archives - Lajme nga Ulqini Zëri i Amerikës: Ish të përndjekurit politikë shqiptarë në Malin: pin. Zëri Nëse Demarkacioni s'kalon në mars s'ka viza deri më 2020-n.

Video: Web TV - Lajmet e fundit - Zëri - Zeri

Me Lajme Online. 175K likes. Gjithnje me Kohen. Zgjedhjet në Kosovë, vjen reagimi i parë nga Serbia Zgjedhjet në Kosovë, vjen reagimi i parë nga Serbia Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Nikola Selakoviq, i ka dërguar urime Listës Serbe për mandatet e fituara në zgjedhjet e djeshme parlamentare në Kosovë, transmeton Gazeta Exp.. Lajme.online. 871 likes · 1 talking about this. Autho

by Zeri. February 12, 2021. 0 . Sot ka shumë njerëz të trishtuar dhe të stresuar, që sillen vërdallë nëpër shtëpitë e tyre, duke menduar se si Page 1 of 87 1 2 87 Next. Stay Connected with Us. 1k Fan; 98.6k Subscribers; Trending; Comments; Latest; Gegërisht dhe toskërisht. June 6, 2017. Dhjetë mbiemrat më të përhapur në Kosovë dhe Shqipëri. May 22, 2017. Marsiani. Lajme / Rrahje në Mitrovicë, tre persona shoqërohen në polici Sport / Rezultatet e ndeshjeve kualifikuese të së enjtes CultBiz / Teatri Kombëtar i Kosovës shpreh ngushëllime për vdekjen e aktorit Luran Ahmeti CultBiz / Dafina Zeqiri infektohet me COVID-19 Sport / Shqipëria fiton minimalisht si mysafire e Andorrës Bota / Beteja për Maribin: Qyteti i fundit në veri të Jemenit nën.

Hören Sie Radio Zeri i Shtimes 89.6 MHz FM in Shtime, Kosovo. Hören sie kostenlos Ihre Lieblings-Radiosender auf OnlineRadioBox.co RTK Koha RTV 21 Telegrafi Express KosovaPress Kallxo.com Zëri Ekonomia Online IndeksOnline Radio Evropa e Lirë Deutsche Welle Zëri i Amerikës Lajmi.net Klan Kosova Insajderi Blic Gazeta Sinjali Epoka e re BotaPress Albinfo.ch Kosova Live 360 Kosova Sot Rrokum TV.. Video Lajme. Edicioni Informativ, 26 Mars 2021, Ora 00:00. Të Fundit . Video Bota Edicioni Informativ Ekonomi Kosova Kronikë/Aktualitet Kultur ë Lajmet kryesore të ditës Politike Pop News Rajoni Sociale Sport Të tjera Videot më të klikuara Vitrina e Librit Zgjedhjet vendore 2019. PS, fushatë vetëm me kandidatët/ Rama: PD vuri partinë mbi shëndetin e njerëzve! Dhëndri u vonua 1. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Kina kërcënon Shtetet e Bashkuara për Hong Kongun, Zëri i Amerikës zbulon ç'po ndodh mes dy superfuqive botëror Lajmet e fundit. Klubi i Lazios gjobitet 150 mijë euro për shkelje të protokollit Kovid-19. 26 Mars, 2021. Shtëpia e Bardhë: Ne u ofruam të ndihmojmë Egjiptin për të rihapur Kanalin e Suezit. 26 Mars, 2021. BE'ja ia vazhdon mandatin Lajçakut si i Dërguar për Dialogun Kosovë-Serbi edhe për një vit e gjysmë . 26 Mars, 2021. Biden ftoi homologun e tij rus Putin dhe atë kinez.

VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve - INCIDENT I ARMATOSUR

Lajme - Kosova So

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Covid-19 në Shqipëri, 'Zëri i Amerikës': Ja çfarë ka ndodhur në 30 ditët e fundi Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Rama duke iu dridhur zëri: Nuk iki se unë i duhem këtij vendi (VIDEO Zeri Press. Ballina; Lajme; Sport; Show Bizz; Tech-Auto; Home Lajme. Lajme. Latest . Latest; Featured posts; Most popular; 7 days popular; By review score; Random; Lajme Lajm i madh nga Gjermania për gjithë Mërgimtarët që dëshirojnë të vijnë për pushime në vendlindje! admin-July 9, 2020. Lajme Zvicra, Gjermania dhe Austria, shtetet më të sigurta në botë kundër Covid-19. Lajme. Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment

Gazeta Express - LAJMI I FUNDI

Lajme. Kosovë: Rrëfimi i një gruaje, nga dhuna drejt një jete të re Gjatë vitit 2020, u regjistruan 1362 gra viktima të dhunës në familje. Autoritetet thonë se pandemia e ka përkeqësuar situatën. Ekspertët: Mos zgjidhni mes vaksinave, merrni cilëndo që u jepet Presidenti Biden shtrembëron shifrat mbi kufirin, taksat, e çështje të tjera Erdogan: Kina nuk na i ka dërguar. ZEMRA.COM Ju argeton me: DEBATE TELEVIZIVE, Zgjedhjet 14 shkurt 2021, Argetohu me RADIO Zemra.de Chat TV Kanale, Seriale Shqip Humor dhe Kojshia, Odeon, Oxygen Show Das Fernsehen spielt im Leben vieler Albaner eine besonders...

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politike, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista. Lajme Zëvendësndihmës sekretari amerikan Palmer telefononi Mickoskin, ja porosia e përcjellur. Lajme Kosova arrestohen dy shtetas të Maqedonisë, mashtronin duke mbledhur fonde humanitare. Lajme Bisedë telefonike Pendarovski-Stoltenberg me rastin e përvjetorit të anëtarësimit në NATO. Lajme Spasovski - Filipçe: Prioritet vaksinimi i nëpunësve policorë. Lajme Regjistrohen 33.

GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bot

Lajmet rreth Lobit; Fakte historike; Lajmet; Viti 2020 vit i vdekjeve i mjerimit, i vujtjeve dhe Covidit! Qëllimi dhe themelimi i Lobit Shqiptar; Shtrirja e Lobit Shqiptar; Partnerët; Kalendari i aktiviteteve; Projektet; Regjistrimi online në Lobin Shqiptar; Struktura Organizative; Shoqatat; Departamentet; Statuti; Na kontaktoni; Impressu Lajme Shqip; Filma Shqip; Sharje pa kufi; Suche nach: Radio Zëri i Gostivarit. On April 29, 2015 by admin [Gesamt: 53 Durchschnitt: 2.8/5] Radio Zeri i Gostivarit ist ein Online-Radio mit einem Vollzeit-Programm. Das heißt, der Sender sendet sein Programm 24 Stunden am Tag, sieben Tage in der Woche. Zu empfangen ist das Programm über die Homepage des Senders. Dort besteht die Möglichkeit. Zeri.info; Kosova Live 360 ; Zyrtare . Presidenca Shqiptare Për ata që e përdorin tej mase Facebook-un, ka lajme jo të mira... SHBA tregon forcën: Destrojeri që kushton 4.3 miliardë USD Skandal apo revolucion? Humor në rrjet për kufjet e iPhone Për ata që e përdorin tej mase Facebook-un, ka lajme jo të mira Ja tek është/ Apple prezanton iPhone 7, nuk fut ujë dhe ka kufje p Radio Zëri i Shtimes është një radio stacion transmetimi në Štimlje, Kosovë , duke siguruar Komuniteti Lajme, Talk dhe Entertainment . shqip; Website; Like 12 Listen live 0. Contacts; Radio Zeri i Shtimes reviews. Radio contacts. Phone: +377 44 111 560 Install the free Online Radio Box application for your smartphone and listen to your favorite radio stations online - wherever you are. Lajme * Lajme Online * Lajme Shqip * Lajme Sport * Lajmet Shqip * Lajmi Fundit * Shqiperia * Shqiperia Online * Shtypi Dites * Time * Zhurnal * Albania News * Zeri i Popullit Newspaper is albanian (shqiptar) Epaper of Albania which belong to Europe region. Mapo, Tirana Observer, Tema, Standard, Panorama Sport, Panorama, Albanian Daily News, Gazeta Tema, Sot, DitaAnd the other most famous daily.

VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve - NË KROACI U PËRURUA

Zeri, Priština. Gefällt 458.153 Mal · 9.531 Personen sprechen darüber. Gazeta Zëri, Portali http:/www. Gefällt 458.153 Mal · 9.531 Personen sprechen darüber. Gazeta Zëri, Portali http:/www. zeri .info dhe Zeri Mobile- janë media të pavarura..

Shpend Ahmeti: I thashë Albinit seni më i keq që t'ka ndodh ka qenë fitorja ime në Prishtin Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera. Livescore, formacione, histori dhe info te tjera rreth klubeve me te medha

Lajme - KOHA.ne

 1. Indeks OnlinePara 2 orë Provokimi i radhës nga Vuçiq: Jam krenar që po delegjitimoj shtetësinë e Kosovës, do ta bëj edhe në të ardhmen Indeks Online Para 3 or
 2. uta. Arriti të bëhet deputete pas vendimit të Supremes, Duda Balje: Zoti i bekoftë mediat e Kosovës . LajmiPara 24
 3. Me Lajme Online is on Facebook. To connect with Me Lajme Online, join Facebook today. Join. or. Log In. Me Lajme Online. Magazine. Like: Follow: Message: More: About. Send Message. 5.0. 5 of 5 stars. View 0 reviews. Erdem Tahiri — Ata qe e kan shkronjen me E e bojn YLLIN mas miri. April 15, 2018 · 75 Reviews. Comment 2. Fitim Murseli — December 1, 2017 · 20 Reviews. Comment. Elidon Malaj.
 4. Forumi Zëri Yt është kuvendi më i madh dhe zëri i çdo shqiptari në Internet. Forum ; Events ; Publications ; Kërko identifikimi ; Regjistrohu Lajme per shkencen dhe fushën e zhvillimit teknokogjik, të internetit, të software dhe hardware si dhe gjithçka ndodh midis tyre. 33 Temat 42 Mesazhet Kthimi i skedareve te fshire... 1st September 2018, 16:33 Poshnjari ; Mjeksia Te rejat.
 5. Gefällt 458.153 Mal · 9.531 Personen sprechen darüber. Gazeta Zëri, Portali http:/www.zeri.info dhe Zeri Mobile- janë media të pavarura... Standort: Pallati i Shtypi, Aneksi, Pristina, Kosovo, 10000; Telefon: 038 249 071; Kosova Sot . www.kosova-sot.info Im Cache. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të.
 6. Portali Mbarekombetar Shqiptar Albeu.com, lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi. Te gjitha ne nje vend

Shefi i BE-së në Kosovë tregon se kur do të vijnë vaksinat në Kosov Gazeta Express, Pristina. 1,270,746 likes · 27,186 talking about this.Gazeta Express është portali nr.1 në Ballkan.Express sjell tek lexuesit e saj lajmet e fundit nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia..

Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip. AstraZeneca po teston vaksinë kundër Covid-19 në formë të spërkatësit për hund Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online . Lajme . Nuk ulen shifrat me Koronavirus në Kosovë. Gjatë 24 orëve të... Kronikë E Zezë. K.M, 32-vjeçar është arrestuar sot në rrugën Bill Klinton... Kosova. Sot në Kosovë po mbizotëron mot i keq, i shoqëruar me reshje... Showbiz. Bota e Yjeve21 mars 2021 Prilli i Don. Prindërit s'presin nga Komuna e Prishtinës, angazhohen për rregullimin e shkollës Faik Konic Shikoni Lajme vetem ne gjirafaVideo. Kërko. Kategoritë Përmbajtja Live TV Gaming. Kyçu . Kategoritë Përmbajtja Live TV . Kyçu . Njoftimet Shëno si e lexuar. Bosh. Shko tek rezultatet . Kategoritë / Lajme. Përmbajtja. Mbrëmjet e Lajmeve. Ilva Now. #DebatPernime me Jeta Xharrën. Lajmet në Kallxo. Ftyra e Deputetit. Lajmet qendore - T7. Jeta në Kosovë. Policia. Drejtësia në. Schnell und sicher online buchen. Suchergebnisse: Lajmet e fundit - Zëri - Zeri. zeri.info Im Cache. Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB Zëri sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Zërit. WHAT IS ZERI. www.

Lajmet e fundit Shqip - Telegraf

Instituti për Demokraci, Media dhe Kulturë publikoi sot një monitorim mbi mediat online, të cilat vitin e kaluar përhapën 132 lajme të rreme, ose të paktën 12 lajme të rreme çdo muaj. Vëzhgimi zbuloi se lajmet e rreme preknin një numër të madh qytetarësh qysh nga nxënësit e shkollave dhe studentët e universiteteve, e deri tek tifozët e futbollit Radio Zeri i Amerikes: Kosova Sot: Zhurnal: Gazeta Shqip: Zëri: Evropa e Lire: Gazeta Tema: Albeu: Kosova live: Rilindja Demokratike: Albislam: Albinfo: Express: Bota Sot: Shekulli: Kosova in EU: 24 Ore: Gazeta Start: Panorama: Telegrafi : Peshku pa uje: Deutsche Welle Shqip: Brez i ri: NOA: Kosovapress: Gazeta Standard: Ardhmeria Online: BalkanWeb: Albanien zählt gemeinsam mit dem Kosovo zu. Tani lajmet edhe mund t'i dëgjoni, zbuloni risitë e aplikacionit shqiptar Zëri (FOTO) Publikuar më 22.05.2020 nga E. SH Pjesë e ekipit të Zëri janë ekspertë të fushës të cilët punojnë në Shqipëri dhe Evropë nga zhvillues softueri, specialistë marketingut dhe dizajner UI/UX tek ekspertë me teknologji si machine learning dhe inteligjencë artificiale

Zvicra barazon me Irlandën, mbetet prapa në rrugën drejt

Lajme - Gazeta Expres

 1. Partia Demokratike e Kosovës Dega në Prizren, Shtabi Zgjedhor dhe kandidatët për deputetë në Parlamentin e Kosovës, në ditën e pestë të fushatës zgjedhore kanë zhvilluar një varg aktivitetesh. Kështu pos takimit me një numër të konsiderueshëm të banorëve në Kobajë, në orët e pasdites kandidatët për deputetë: Kujtim Gashi, Kadri Kreziu, Luljeta Veselaj-Gutaj.
 2. Welcome! Log into your account. your username. your passwor
 3. Listen to Zëri i Amerikës - Lajmet e mbrëmjes live and more than 50000 online radio stations for free on mytuner-radio.com. Easy to use internet radio

Lajmet e fundit - Telegraf

24 ore lajme Lajmet më të reja në gjuhën shqip

Lajme. You are here. Home COVID-19 Lajme. Faleminderit qytetarëve për respektimin e masave mbrojtëse. 25/01/2021 . Faleminderit qytetarëve për respektimin e masave mbrojtëse për të mirën e përbashkët! Shërbimi në sportelet e drejtorive rajonale të DPSHTRR-së me rregulla strikte për zbatimin e... Lexo më shumë. Në kushtet e emergjencës Covid-19, DPSHTRR punon me masa të. Lajme. Numan Baliq: Hashim Thaçi përkrahte një klan kriminal brenda MSH-së . Lajme. Numan Baliq thotë se baballarët e Duda Balje dhe Emilja Rexhepi kanë luftuar kundër shqiptarëve . më kryesoret. 03/26/2021 00:24 Anëtari i Kryesisë thotë se do të votojë që LDK të qëndrojë në sallë kur votohet Vjosa Osmani. 03/25/2021 23:54 Rama: Ja pse na duhet mandati i tretë. 03/25/2021. Lajme Fuqia e Abdixhikut si kryetar i LDK-së: A do t'i shkojë fjala te të gjithë deputetët për Vjosa Osmanin. Lajme Deputeti i PDK-së tregon këta dy emra që do t'i votonte për president. Lajme Ekskluzive: Javën e ardhshme me gjasë hidhet në votim zgjedhja e Vjosa Osmanit - presidente! Lajme . Lajme Suedia nis vaksinimin me AstraZeneca. E M-25/03/2021. Suedia ka vendosur të. Argetohu me RADIO Zemra Chat TV Kanale, Seriale Shqip Humor dhe Kojshia, Odeon, Oxygen Show Das Fernsehen spielt im Leben vieler Albaner eine besonders wichtig

Lajme - Lajmi.ne

Lajme ; Gjatë ; Krypometër ; Ligji ; Shëndeti ; Krejt Raporto. Lajme; Gjatë ; Ligji; Krypometër; Shëndeti; Arsim; Komuna; Kulturë; Sport; Teknologji; Dosja; Emisione; Zgjedhjet 2019; e-Mesimi; Debate Zgjedhore; KALLXO Rinia; KallxoTV; Ndryshe; Raportime; Arkiva; Produktet Tona; Për ne; Produktet Tona. Jeta në Kosovë; Drejtësia në Kosovë; Policia; Zgjedhjet; Gazeta JnK; Prishtina KARTELA ONLINE. Lajme. KRU Gjakova. Lajme. 22 Mars, 2021 / Nga admin1 / Lajme / 0 Comments. KRU Gjakova në kuadër të manifestimit të Ditës Botërore të Ujit . KRU Gjakova në kuadër të manifestimit të Ditës Botërore të Ujit, mirëpriti në Stacionin e Prodhimit të Ujit, personat me aftësi ndryshe nga organizata Handikos Gjakovë. Të pranishëm në këtë manifestim. Text to speech shqip. Dëgjoje tekstin në audio. ZERI është shërbimi i vetëm i cili do ju lejojë që të ktheni çdo tekst në audio shqip. Provoje tani Falas LAJME. Mbi 100 pacientë po trajtohen për COVID-19 në Spitalin e Gjako... Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos. Më shumë Lajme . Home 640×100 3. Gazeta shqiptaro - amerikane Illyria u themelua në New York, në qershor 1991, duke simbolizuar agimin e një epoke të re në historinë e shqiptarëve të Amerikës. Ajo synonte të ndihmonte në pavarësimin e Kosovës, në fitoren e demokracisë në Shqipëri, transformimin përgjithmonë të jetës së shqiptarëve në trojet e tyre. Trashëgimtare.

Lajme. You are here. Home COVID-19 Lajme. Pezullim i fluturimeve për dhe nga Gjermania, Austria, Svicra dhe Hungaria 21/03/2020 . Në kuadër të masave drastike të ndërmarra nga Qeveria Shqiptare, për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë njofton se duke filluar nga data 16 Mars, ora 23:... Lexo më shumë. Njoftim mbi kufizimin e lëvizjes. Lajme nga emisionet. Vuçiç: Do të vazhdoj punën drejt delegjitimimit të pavarësisë së Kosovës Rajoni. Xiaomi planifikon të prodhojë makina elektrike Teknologji . Ministrja e Financave nuk i ka punët mirë me gatimin: Di të bëj vetëm makarona Lajme nga emisionet. Rritja e nivelit të detit po përshpejtohet në mënyrë dramatike Kuriozitete. Lajme nga Emisionet Më shumë. Takim. Lajme. You are here. Home Të Reja Lajme. Të Reja. Lajme; Evente; Prokurime; Botime; Raporte; Infografika; VoxDpshtrr; Dpshtrr në Media; Në kushtet e emergjencës Covid-19, DPSHTRR punon me masa të shumëfishta. 18/11/2020 Në kushtet e emergjencës COVID-19 enti ynë është përshtatur dhe operon me masa të shumëfishta për të minimizuar në maksimum rrezikun e infektimit për. Lajme. You are here. Home Të Reja Lajme. Të Reja. Lajme; Evente; Prokurime; Botime; Raporte; Infografika; VoxDpshtrr; Dpshtrr në Media; Projekti i rikualifikimit të plotë të QKT në DRSHTRR Vlorë - Nisin punimet së shpejti 05/03/2021. Rikthimi i shërbimit të kontrollit teknik tek DPSHTRR do të shënojë kthesë edhe në këtë sektor me rëndësi për Automotorizimin Shqiptar. Ka p

VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve - KRYEMINISTËR, A NALojra Shqip Online - Dogergjik - Shah, Loja e ketit, Zhol

Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDER

Lajme Dje dhe sot me video/ Shikoni ç'thoshte Bert Ndrenika dy vite më parë për teatrin dhe Ramën. Diçka më shumë se dy vite më parë Robert Ndrenika ishte një njeri tjeter. Ai ishte betuar se nuk do user 2 3 orë më parë 25/03/2021. Vuçiç: Kurti nuk e dëshiron dialogun, ne jemi gati. Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka deklaruar se kryeministri i ri i Kosovës. Lajmet e fundit. LAJME. Limaj: Është nder për Kuvendin të ketë deputetë pasardhësin e familjes se Ramadan Shabanit, Kajtazin. LAJME. Nëse vini në Kosovë nga këto shtete s'keni nevojë për test PCR. LAJME. Emilija Rexhepi bën të ditur emrin e ambasadores në Izrael. RAJONI & BOTA. Deputetët turq godasin senatorët amerikanë: Përpjekjet tuaja armiqësore do të dështojnë. Covid-19 në Shqipëri, 'Zëri i Amerikës': Ja çfarë ndodhi gjatë javës që shko

zëri Lajme.a

Të gjithë ju që votuat LDK, nga zemra faleminderit, zëri juaj u ndëgjua qartë, reforma do të jetë e plotë dhe gjithpërfshirëse. Do të punojmë bashkë e fort për rikthimin e fuqizimin e LDK-së. Do të vazhdojmë të punojmë bashkë në Vushtrri në projekte që përmirësojnë jetën e qytetarëve të Vushtrrisë. (Kosova Sot Online Krasniqi e cila pritet të jetë deputete e Kuvendit të Kosovës thotë se do të jetë zëri i të mbijetuarve të luftës. Në këto ditë, kam marrë me mijëra e mijra mesazhe, urime, përshëndetje, nxitje, mbështetje, për të qenë vetvetja në misionin që më pret, zëri i fuqishëm institucional i të mbijetuarve. Ju falenderoj të gjithëve, një për një. U premtoj se do të. Lajme Ilir Meta liron nga detyra Ambasadorin shqiptar në Katar. Presidenti Ilir Meta dekreton lirimin nga detyra të z. Edmond Çaça, Ambasador në Shtetin e Katarit, resident. Çaça ishte emëruar user 5 30/10/2017, 17:53 30/10/2017. Lubonja kundra rrymë/ Visho Ajazi ka përgjegjësi, s'mund të ikë në heshtje. Ndryshe nga shume analistë dhe gazetarë që po flasin për një puç. Informata Online > Blog > Lajme > Ju flet Kosova e lirë, zëri që doli nga bunkeri. Lajme Ju flet Kosova e lirë, zëri që doli nga bunkeri. Posted by Arta01 January 4, 2021. 0.

Indeksonline.net - Shpejt dhe origjinal

Lajme; Opinione; Sport; VIP; Love; Femra; Shëndeti; TV; Reçeta; Auto&Tech; Horoskopi; Planeti X; Dossier; Kulturë ; Editoriali; Marketing; Dhuratat që pranoi Zëri për ditëlindjen e 2-të. A.P / 21 shkurt 2021 - 11:44; Çifti i njohur i estradës, Gjiko dhe Elita, gjatë ditës së djeshme kanë fëstuar ditëlindjen e 2-të të djalit të tyre, Zërit. Shkaku i situatës, për të nuk u. Lajme247 - Lajme Shqip Lajme247.com Lexoni lajme nga te gjitha portalet me te medha vendore ne nje vend. Lajme247 eshte aplikacion qe ju mundesoj leximin e lajmeve nga shume portale ne nje vend, duke mos pasur nevoje per shfletues tjeter, si dhe duke ju mundesuar qasjen ne portale te ndryshme me nje metode shume te thjeshte dhe te shpejte Zëri Kosovës. Gefällt 9.063 Mal · 4 Personen sprechen darüber. Portali Infprmative. Politike, Histori, Kulture, Dossier. 33 Vite ne sherbim te Qeshtjes Kombtare dhe Bashkimit Kombetare. Nentor 1982..

Në Shqipëri, sipas një studimi, janë përhapur vitin e kaluar mesatarisht 12 lajme të rreme me ndikim çdo muaj. Autorët e këtij monitorimi mbi mediat shqiptare pohuan se pjesa dërrmuese e këtyre lajmeve të rreme nuk verifikohen as nga ribotimet e shumta të tyre. Instituti për Demokraci, Media dhe Kulturë publikoi sot një monitorim mbi [ Ju flet Kosova e lirë, zëri që doli nga bunkeri, Nusret Pllana tregon si përgatiteshin lajmet. Të hënën janë bërë 22 vjet që nga themelimi i radios Kosova e Lirë. Po ecin në shtegun e Maleve të Berishës, të cilin shpeshherë e kaluan edhe para dy dekadash. E caku i kësaj ngjitje është pika e njohur, si Maja e Pllanikut. Këtu në vitin 1999, për një javë. Zeri i Diaspores, Ferizaj. Gefällt 30.406 Mal · 129 Personen sprechen darüber. ketu do ket gjith qka nga diaspora po dot ket edhe ato qe i pengoj diaspore

 • Ferienwohnung, cuxhaven booking..
 • Payback 2016.
 • Magic circle Cocker Spaniel.
 • Robbe und Berking Pax.
 • In welchen Ländern ist Sonntag Ruhetag.
 • Graupapagei Haltung Gesetz.
 • En gjl 250 tabellenbuch.
 • Sierra Kidd 600 Tage Charts.
 • Naviceiver Wohnmobil Test.
 • Sims 3 Death Fish.
 • Dänisches Bettenlager putzschrank.
 • Kipar Ayia Napa.
 • Dich zu lieben chords.
 • Sims 4 reset Vampire powers.
 • Pössl Frischwassertank entleeren.
 • Walter Frosch körpergröße.
 • Kindergeburtstag ab wann.
 • Cognitive Services definition.
 • Frank Ocean Solo Lyrics.
 • Schlafapnoe Weg durch Gewichtsabnahme.
 • Haustierregister polen.
 • E Zigarette mit 16 kaufen.
 • Creative Commons Lizenz erwerben.
 • Bachblüten Katzen Zusammenführung.
 • HEETS Marlboro Gold.
 • Gabriele Wittek heute.
 • Noise Gate OBS.
 • Aufklärer Schweizer Armee Abzeichen.
 • Oligarchischer Umsturz 411 v chr.
 • F chord.
 • Metzger Mittagstisch.
 • Ausländerbehörde Duisburg Termin.
 • Schlagzeugschule Nürnberg.
 • Pizzeria Capriccio Neckarsulm Speisekarte.
 • Wie viele Panzer hat Deutschland 2020.
 • Handout Körpersprache.
 • Porzellanmanufaktur Meissen Eintrittspreise.
 • Kollegah Legacy models.
 • Mieterverein Stuttgart kündigen.
 • Nachtschicht Kaiserslautern Bilder.
 • Umzug ins Pflegeheim wer zahlt.